Dodatkowe wyposażenie dla naszego roweru
Zima powoli ustępuje miejsca wiośnie. Dni stają się coraz dłuższe, a dodatnie temperatury zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. To również bardzo dobry czas na to, by wybrać się na przejażdżkę rowerem. O tym, że jazda na rowerze jest nie tylko przyjemna, ale ma również bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie, nie trzeba nikogo zbytnio przekonywać. Dlatego też nie zastanawiajcie się zbyt długo, przygotujcie sprzęt i ruszajcie w trasę.
2017-03-06, 09:36

Kupując rower, otrzymujemy zazwyczaj jedynie podstawowy pakiet wyposażenia, obejmujący lampki odblaskowe, czy dzwonek. Bardzo szybko przekonamy się, że niezbędnym jest zakup dodatkowych elementów, zwiększających komfort i bezpieczeństwo jazdy. 

Wyposażenie rowerowe to bardzo liczna rodzina akcesoriów. Aby ułatwić Wam zakup poszczególnych elementów wyposażenia, przygotowaliśmy artykuł: Przydatne akcesoria rowerowe, na Kalkuluj.pl.

Mamy już rower, czego więcej nam potrzeba? Z pewnością znajdzie się kilka niezbędnych oraz parę poprawiających wygodę rzeczy:

  • Oświetlenie rowerowe - dobra lampka rowerowa z przodu oraz z tyłu roweru to podstawa bez, której nie wolno nam wyruszać w trasę.
  • Bidon z uchwytem - wygodny sposób na transport wody lub innego napoju. Nigdy nie wiadomo kiedy w trasie dopadnie nas pragnienie.
  • Licznik rowerowy - przydatny nie tylko do kontrolowania prędkości, czy przebytego dystansu, ale również informujący np. o ilości spalonych kalorii.
  • Bagażnik rowerowy - niezastąpiony na wycieczce, ale również w przypadku, gdy lubimy się wybrać rowerem na zakupy.

To tylko niektóre z propozycji wyposażenia, które z całą pewnością powinno być rozważone przez każdego zapalonego cyklistę.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy