Pokaż mi swoje buty, a powiem ci kim jesteś
Obuwie stanowi niezwykle istotny element garderoby. Wiedzą o tym zarówno panie jak i panowie. Niejedna kobieta marzy o szafie pełnej butów, a wiele z nich bardzo skutecznie realizuje to marzenie. Z kolei każdy mężczyzna powinien pamiętać, że elementami na które płeć przeciwna zwraca szczególną uwagę, są zadbane dłonie i ...buty. Czy trzeba czegoś więcej, by przekonać Was, że nie wolno nam zaniedbywać tego elementu naszego ubioru?
2017-02-10, 09:56

Nowiutkie buty stanowią powód do zadowolenia i wprawiają nas w dobry nastrój. Bardzo szybko jednak tracą one swój blask, w starciu z wodą, błotem i kurzem. Codzienne użytkowanie sprawia, że buty zaczynają wyglądać coraz gorzej. Możemy jednak temu skutecznie przeciwdziałać, stosując odpowiednie środki i zabiegi.

O tym jak postępować w przypadku różnych rodzajów obuwia, przeczytacie na Kalkuluj.pl w artykule pt. Jak dbać o buty?

Pielęgnacja obuwia to wbrew pozorom, całkiem skomplikowane zagadnienie. Na rynku dostępne są różnorodne preparaty o różnorodnym działaniu, przeznaczone do rozmaitych rodzajów materiałów. Wśród najpopularniejszych wymienić możemy:

  • Impregnaty - zabezpieczają powierzchnię butów przed wnikaniem wilgoci i zabrudzeń.
  • Pasty do butów - przywracają utracony kolor butom skórzanym.
  • Renowatory - usuwają zabrudzenia i wypełniają ubytki.

Specjalistyczne preparaty do obuwia - np. mydło do butów lub tłuszcz do skór, pozwalające na jeszcze lepsze zadbanie o nasze obuwie.

Nie należy również zapominać o dedykowanych szczotkach, pozwalających na dokładne oczyszczenie powierzchni buta i rozprowadzeniu odpowiednich środków pielęgnujących.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.