Pogotowie walentynkowe, czyli co zrobić jeśli jeszcze nie masz dla Niej prezentu?
Walentynki to święto, które nie każdy lubi obchodzić. Niech nie zmyli Was jednak pozorna obojętność Waszej wybranki. Kobiety uwielbiają niespodzianki i lubią być zaskakiwane. Jeżeli pójdziecie na łatwiznę i uznacie, że nie uznajecie Walentynek, może Was spotkać kara w postaci ciężkiego focha i kilku cichych dni.
2017-02-13, 08:51

Prezent na Walentynki dla Waszej dziewczyny, narzeczonej lub żony nie musi być przesadnie drogi. Najważniejsze jest to, że o Niej pamiętaliście i przygotowaliście niespodziankę. Jeżeli jednak, do tej pory nie udało Wam się nic wymyślić, pora postawić na stare i sprawdzone rozwiązania. Aby pomóc Wam wyborze biżuterii na prezent, przygotowaliśmy dla Was mały poradnik: Biżuteria damska na prezent.

Najlepszym przyjacielem dziewczyny są diamenty. Wszyscy to wiemy. Wiemy również, że to bardzo kosztowni przyjaciele. W przypadku, gdy spontaniczny zakup takiego kamienia szlachetnego, najlepiej w oprawie z jakiegoś metalu szlachetnego, w postaci pierścionka lub zawieszki, przekracza Wasze możliwości, wybierzcie coś równie uroczego, ale nie rujnującego doszczętnie Waszego portfela.

Dobrym wyborem, jako upominek dla ukochanej na Walentynki, będzie biżuteria wykonana ze srebra. Szeroki wybór zawieszek i pierścionków, a także kolczyków, umożliwi wybranie czegoś oryginalnego. Jeżeli możecie sobie pozwolić na wydanie troszkę większej ilości pieniędzy, warto zwrócić uwagę na bransoletki i naszyjniki.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.