Sztuka gotowania - czas na szybkowar
Przygotowanie ulubionego posiłku potrafi zająć sporo czasu. Mycie, krojenie, mielenie i przyprawianie, to tylko niektóre z czynności, wykonywane codzienne w naszych kuchniach. A po tych wszystkich zabiegach, musimy zazwyczaj poddać naszą potrawę obróbce termicznej. W tym momencie pojawia się okazja do zaoszczędzenia sporej ilości czasu. Wystarczy zastosować, klasyczne, sprawdzone urządzenie, jakim jest szybkowar.
2017-02-16, 09:11

Szybkowar to rodzaj garnka pozwalający na znaczne skrócenie czasu gotowania potraw. Sprawdźcie ile można zyskać, przygotowując potrawy za jego pomocą, porównując czas gotowania popularnych produktów w garnku klasycznym i w szybkowarze, na Kalkuluj.pl.

Tajemnicą gotowania w szybkowarze, jest wykorzystanie podwyższonego ciśnienia. Dzięki temu podniesieniu ulega temperatura wrzenia wody. W wyniku tego zjawiska, proces gotowania odbywa się w temperaturze ok. 130 stopni Celsjusza, co wydatnie przyspiesza czas potrzebny na ugotowanie potraw.

Niektóre zalety stosowania szybkowaru:

  • oszczędność czasu i energii elektrycznej,
  • żywność zachowuje więcej witamin i minerałów, w porównaniu z klasycznym gotowaniem,
  • lepszy smak i aromat potraw.

Dzięki specjalnej konstrukcji, stosowanie szybkowaru jest bezpieczne i nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych akcesoriów.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.