Magia perfum, czyli jak czarować zapachem
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu." Cytat ten posiada głębokie przesłanie, a jego drugą część można odnieść do wielu, nawet całkiem zwyczajnych spraw. Sposób w jaki jesteśmy postrzegani, zależy nie tylko od tego jak wyglądamy, ale również od naszego zachowania, od tego co i jak mówimy, a także od zapachu, którym jesteśmy otoczeni.
2017-02-17, 08:56

Wybór idealnego zapachu, nie jest prostą sprawą. Często wiąże się długimi poszukiwaniami. Aby nie pogubić się w gąszczu nut i kompozycji zapachowych i ułatwić Wam zakup wymarzonego zapachu, przygotowaliśmy dla Was artykuły opisujące rodzaje perfum i informacje dotyczące ich trwałości, kompozycji i przeznaczenia.

Nie od dziś wiadomo, że wygląd jest niezwykle istotny. Poświęcamy więc wiele czasu na zakup modnych ubrań, spędzamy długie godziny na siłowni i zdrowo się odżywiamy. Wszystkie te zabiegi pozytywnie wpływają na to jak jesteśmy postrzegani przez innych. Nie zapominajmy jednak o tym, jak wielką rolę odgrywa zmysł powonienia. Perfumy powinny być traktowane jak element garderoby. Dobrze, by każdy z nas posiadał przynajmniej jeden ulubiony zapach, przeznaczony na specjalne okazje. Będzie on naszym znakiem rozpoznawczym i sprawi, że zapadniemy w pamięć spotkanym przez nas osobom.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.