Dobre, Lepsze, Kalkuluj
Jak stworzyć portal internetowy? Nie ma jednej prostej recepty. Na pewno trzeba mieć pomysł na to, czym chcemy się zajmować. Potrzeba też sporo wytrwałości. Musimy wierzyć we własne siły, znać swoje możliwości i na tej podstawie stawiać sobie realne cele. Należy się liczyć z tym, że będą trudniejsze chwile i że trzeba być gotowym na radzenie sobie z najróżniejszymi wyzwaniami. Czy warto? My uważamy, że zdecydowanie tak!
2017-02-23, 09:32

Zaczęło się całkiem zwyczajnie, od remontu. Podczas poszukiwania materiałów i ofert fachowców, narodziła się myśl o tym, by spróbować połączyć te informacje w postaci schematów kalkulacyjnych. Taka właśnie idea przyświeca Kalkuluj od samego początku. Chcemy umożliwić skalkulowanie kosztów dowolnego przedsięwzięcia. Zdajemy sobie sprawę, że to spore przedsięwzięcie, widzimy w tym jednak ogromny potencjał.

Kalkulacje - bijące serce Kalkuluj

Cechą wyróżniająca Kalkuluj na tle konkurencji, jest obecność schematów kalkulacyjnych. Schemat taki składa się z artykułu, zawierającego informacje wprowadzające w dane zagadnienie oraz z listy kategorii produktów, które według nas będą przydatne w realizacji danej kalkulacji.

Opis umieszczony w schemacie kalkulacyjnym może mieć różnorodny charakter. Bardzo często są to podstawowe informacje na temat produktów związanych ze schematem. Staramy się tu umieszczać przydatne porady, zwracać Wasz uwagę na najważniejsze kwestie lub podsuwać ciekawe pomysły. Nierzadko pojawiają się bardziej rozbudowane artykuły, które pozwalają lepiej zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi danej kalkulacji.

Lista kategorii produktów pozwala na wybór interesujących nas przedmiotów. Każda z kategorii jest opcjonalna i może być pominięta, jeżeli uznacie, że nie jest Wam potrzebna. Możecie dowolnie dobierać poszczególne produkty w obrębie danej kategorii i na bieżąco sprawdzać całkowity koszt kalkulacji, w zależności od wybranych produktów.

Schematy kalkulacyjne to również atrakcyjna forma promocji dla sklepów i usługodawców. Kalkulacja umożliwia przestawienie indywidualnej oferty, z dokładnym opisem proponowanych produktów i usług.

Solidne fundamenty to podstawa

Schematy kalkulacyjne nie mogły by istnieć bez przemyślanych kategorii produktów i usług. Obecnie na portalu znajdują się sześć głównych działów:

  • Dom, wnętrza i ogród
  • Elektronika i informatyka
  • Odzież i uroda
  • Rozrywka i kulinaria
  • Sport, turystyka i hobby
  • Zdrowie i medycyna

Poza opisanymi już schematami kalkulacyjnymi, znajdują się tam rozbudowane kategorie grupujące produkty i usługi. Dzięki przemyślanemu podziałowi na podkategorie, możliwe jest bardzo dokładne przypisanie asortymentu i oferty usług każdego sklepu lub firmy.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego portalu. Mamy nadzieję, że będą to częste i owocne wizyty. Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem i najlepszą nagrodą za nasze starania. Liczymy na to, że spełnimy Wasze oczekiwania, zarówno teraz jak i w przyszłości. Do zobaczenia na Kalkuluj.pl.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
ZAŁĄCZNIKI
wpczwt.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.