Dodatkowe wyposażenie dla naszego roweru
Zima powoli ustępuje miejsca wiośnie. Dni stają się coraz dłuższe, a dodatnie temperatury zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. To również bardzo dobry czas na to, by wybrać się na przejażdżkę rowerem. O tym, że jazda na rowerze jest nie tylko przyjemna, ale ma również bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie, nie trzeba nikogo zbytnio przekonywać. Dlatego też nie zastanawiajcie się zbyt długo, przygotujcie sprzęt i ruszajcie w trasę.
2017-03-06, 09:36

Kupując rower, otrzymujemy zazwyczaj jedynie podstawowy pakiet wyposażenia, obejmujący lampki odblaskowe, czy dzwonek. Bardzo szybko przekonamy się, że niezbędnym jest zakup dodatkowych elementów, zwiększających komfort i bezpieczeństwo jazdy. 

Wyposażenie rowerowe to bardzo liczna rodzina akcesoriów. Aby ułatwić Wam zakup poszczególnych elementów wyposażenia, przygotowaliśmy artykuł: Przydatne akcesoria rowerowe, na Kalkuluj.pl.

Mamy już rower, czego więcej nam potrzeba? Z pewnością znajdzie się kilka niezbędnych oraz parę poprawiających wygodę rzeczy:

  • Oświetlenie rowerowe - dobra lampka rowerowa z przodu oraz z tyłu roweru to podstawa bez, której nie wolno nam wyruszać w trasę.
  • Bidon z uchwytem - wygodny sposób na transport wody lub innego napoju. Nigdy nie wiadomo kiedy w trasie dopadnie nas pragnienie.
  • Licznik rowerowy - przydatny nie tylko do kontrolowania prędkości, czy przebytego dystansu, ale również informujący np. o ilości spalonych kalorii.
  • Bagażnik rowerowy - niezastąpiony na wycieczce, ale również w przypadku, gdy lubimy się wybrać rowerem na zakupy.

To tylko niektóre z propozycji wyposażenia, które z całą pewnością powinno być rozważone przez każdego zapalonego cyklistę.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.