Klawiatura dla gracza - diabeł tkwi w szczegółach
Marzy się Wam kariera zawodowego gracza, uczestnika prestiżowych, międzynarodowych turniejów? Chcecie należeć do światowej elity e-sportu? Cóż, jeśli tak, to czeka Was sporo pracy. Tak jak w każdej dziedzinie, tak i tu, nie ma drogi na skróty. Aby jednak zapewnić sobie dobry start, warto zadbać o podstawowe wyposażenie.
2017-02-14, 09:27

Fundamentem każdego sukcesu jest marzenie, budulcem będzie codzienna, systematyczna praca, a spoiwem, zapał i silna wola, pozwalająca wytrwale dążyć do celu. Ważne jest również to, w jaki sposób zaczniemy. Od samego początku, dobrze jest wyrabiać w sobie odpowiednie nawyki. Tak jak biegacz będzie potrzebował m.in. odpowiednich butów, tak samo początkującemu graczowi przyda się odpowiednia klawiatura.

Wybór klawiatury dla gracza wymaga zapoznania się z bogatą ofertą licznych producentów sprzętu. Wśród sporej liczby parametrów, naszą uwagę powinien przykuć szczególnie jeden. Mowa tu o rodzaju mechanizmu rejestrującego wciśniecie klawisza. Wyróżniamy trzy główne typu klawiatur:

  • Klawiatura membranowa - najbardziej popularna i najtańsza, klasyczna klawiatura.
  • Klawiatura nożycowa - wykorzystywana m.in. w przypadku laptopów, charakteryzuje się bardzo niskimi klawiszami.
  • Klawiatura mechaniczna - najbardziej precyzyjny rodzaj klawiatury, z różnego rodzaju przełącznikami do wyboru, pozwalający lepiej dopasować charakterystykę pracy, do osobistych preferencji użytkownika.

Profesjonalni gracze, ale również osoby piszące dużo na komputerze, docenią w szczególności zalety klawiatur mechanicznych. Ich trwałość i precyzja nie mają sobie równych, problemem może być jednak cena. Na pytanie, czy taka klawiatura jest Wam potrzebna, musicie odpowiedzieć sami, aczkolwiek my postaramy się Wam pomóc w podjęciu jak najlepszej decyzji.

KONTAKT / AUTOR
Łukasz Wiland
Kalkuluj.pl Sp. z o.o.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.